تهیه کفش و لباس ورزشی برای 30 نوجوان بی سرپرست پرورشگاه های استان یزد

تهیه کفش و لباس ورزشی برای 30 نوجوان بی سرپرست پرورشگاه های استان یزد
حامیان پروژه
۰ نفر
موفق شد
100%
مبلغ تامین شده
۳,۰۰۸,۰۰۰ تومان
مبلغ مورد نیاز
۳,۰۰۸,۰۰۰ تومان

دسته بندی: حمایتی

بر اساس تعامل موسسه خیریه حامی راه انسانیت و پرورشگاه های استان یزد تصمیماتی جهت "تهیه کفش و لباس ورزشی برای 30 نوجوان پسر بی سرپرست این پرورشگاه ها برای برنامه تابستانی آنها مبنی بر برگزاری کلاس فوتبال از نیمه ی تیرماه سال 1396 اتخاذ گردید.

حمایت می کنم اشتراک گذاری در تلگرام

کاش اول نمی شدم، کتونی هایم پاره بود ...

رویای فوتبالیست شدن :

یکی از آرزوهای پسر بچه‌ها فوتبالیست شدن است. این آرزو در تمام دنیا یکی است و یک پسربچه اگر در یک شهر پیشرفته و بزرگ باشد یا اینکه در یک روستای دورافتاده زندگی کند همین آرزو را دارد.

مقدمه :
موسسه خیریه حامی راه انسانیت یزد ، با مجوز و تحت نظارت اداره کل بهزیستی ، با رویکردی علم مدارانه همواره به دنبال راهکارهایی ویژه کمک رسانی به نیازمندان واقعی می باشد و پروژه های اجرا شده توسط این موسسه خود گویای نیاز سنجی و امکان سنجی صحیح و مناسب توسط کارشناسان جامعه شناس و روانشناس خبره این موسسه می باشد

با توجه به نزدیک شدن به ایام تابستان و علاقه پسر بچه ها به ورزش فوتبال ، طرحی تحت عنوان " حامی ورزشکاران بی سرپرست " نیاز سنجی ، امکان سنجی و تنظیم گردید.
 

معرفی طرح:
بر اساس تعامل موسسه خیریه حامی راه انسانیت و پرورشگاه های استان یزد تصمیماتی جهت برنامه تابستانی پسران این پرورشگاه ها مبنی بر برگزاری کلاس فوتبال از نیمه ی تیرماه سال 1396 اتخاذ گردید.

موسسه خیریه حامی راه انسانیت بانی تهیه کفش و لباس ورزشی برای 30 نوجوان پسر بی سرپرست بین 10 تا 13 سال در این پرورشگاه ها گردید.

کلاس آموزشی فوتبال در مدرسه فوتبال یزد و سه روز در هفته از نیمه تیرماه تا نیمه شهریور ماه برگزار خواهد شد.

نیازسنجی:
تحقیقات اخیر دانشگاه ایالتی میشیگان آمریکا نشان می دهد که پوشیدن کفش های کهنه در حین ورزش نه تنها از پاها مراقبت نمی کند بلکه ممکن است آسیب به پا را مضاعف سازد .

طبق نیازسنجی اولیه مددکاران موسسه خیریه حامی راه انسانیت در حال حاضر هر سال یک مرتبه و در شروع سال تحصیلی برای نوجوانان پروشگاه های استان یزد کفش تهیه می گردد و با وجود استفاده بیش از 9 ماه از کفش هایی که در ابتدای مهرماه سال 1395 به آنها تعلق گرفته است ، هم اکنون این کفش ها برای بازی در زمین فوتبال مناسب نیستند و ممکن است باعث زمین خوردن و آسیب رسیدن به این نوجوانان گردد.

همچنین طبق بررسی های مذکور این نوجوانان لباس های تابستانه یک فرم و یک رنگ مناسب بازی در هوای داغ کویر یزد را ندارند و برای بازی در زمین فوتبال شهر کویری یزد  و جلوگیری از گرما زدگی در مقابل آفتاب سوزان یزد ، به لباس های ورزشی خنک ، یک فرم و یک رنگ نیاز دارند.
 

نیازسنجی مالی:

** تمامی موارد مذکور در جدول نیاز سنجی مالی ( جدول فوق ) به صورت کاملاً دقیق و با جزئیات کامل و از اجناس با کیفیت و با قیمت مناسب موجود در بازار در نظر گرفته شده است ...

* جهت شفاف سازی و اطلاع خیرین و نیکوکاران ارجمند ، جزء به جزء پیش فاکتور هر کدام از موارد فوق در ذیل ارائه می گردد :


پیش فاکتور کفش ورزشی ( مخصوص فوتبال ) :


پیش فاکتور جوراب ورزشی ( فوتبال ) :


پیش فاکتور لباس ورزشی :


چرا باید کفش پوشید ؟
انتخاب کفشی مناسب میتواند به حفاظت در برابر آسیبهای معمول بسته به نوع تمرینات ورزشی کمک کند. کفشهای خوب میتواند تاثیر ناشی از شدت ضربه‌ای که موقع گذاشتن پا بر زمین وارد می‌شود، بکاهند. بعلاوه، کفشهای استاندارد ورزشی می‌توانند عملکرد و توانایی بدن انسان مثلا تغییر سریع جهت را بهبود بخشند.

 

کفش‌ها و آسیب‌های پا :
کفش نامناسب ورزشی میتواند عامل آسیب‌های زیادی باشد. علاوه بر صدمات وارده مشخص، شامل شکستگی و در رفتگی‌های مچ، میخچه و پینه پا و دیگر صدمه‌های کمتر شناخته شده نیز رایج هستند.

 


 

مستندات و صحت انجام دقیق پروژه :
بر طبق ضوابط و قوانین مصوب موسسه خیریه حامی راه انسانیت ، کلیه مراحل پروژه های این مجموعه از ابتدا تا انتها ( خرید ، آماده سازی و توزیع ) به صورت کامل همراه با مستندات به صورت فیلم ، عکس ، فاکتور ، رسید پرداخت پول ، گزارش تراکنش های بانکی و گزارش نهایی پروژه به صورت کامل در اختیار حامیان مهربان این پروژه قرار می گیرد .

ناشناس مبلغ حمایت: خصوصی
حمایت می کنم